Hírek:

SMF - Just Installed!

Semleges csevegő

Indította gaben, 2024 április 09, 07:01

Előző téma - Következő téma

dezsoe

Na, majdnem én is hozzáadtam...  [#falbav] Köszi! [#worship]

gaben


PSoft

Lesz majd olyan valaki, akinek az a tapsolós...nem fog tetszeni.(de nem baj)  :) 

svejk

Úgy kb. ennyi elég is lenne.
A fejfalbaverős tényleg fontos! No meg a " én nem szóltam semmit" :)

Az elejéről a naracssárgákból is elég lenne kevesebb.

Persze ezek izlések és pofonok kérdése, meg tényleg csak huszadrangú dolog


svejk

Idézetet írta: PSoft Dátum 2024 április 17, 16:26Lesz majd olyan valaki, akinek az a tapsolós...nem fog tetszeni.(de nem baj)  :) 

ja-ja... a tapsolós haverok!?  [#taps]

PSoft


svejk

#96
Hogy legyen mára is egy láma kérdés:
Hol lehet képet rendelnem a nevemhez?

PSoft

Idézetet írta: svejk Dátum 2024 április 17, 17:03Hogy legyen mára is egy láma kérdés:
Hol lehet képet rendelnem a nevemhez?

Profil adataidnál:
-személyre szabott kép
-avatar feltöltése

rty42

találtam egy MOD-ot ami átalakítja a főoldalt, hogy topikok legyenek listázva aktivitás időrendjében.

A https://smftest.rty.hu oldalon rá lehet nézni hogy működik a gyakorlatban.

D.Laci

Szerintem felesleges annyi al topik.
Pl.:
 Csevegők - Semleges csevegő
 Encoder -  Encoder használata

stb.

De az Álalános társalgók csoportból is kivennék párat:
  Linkek, honlapok
  Fórumtársak munkái
stb.

Tele fosnák mindennel mert "társalgók"... :(

gaben

Sajnos nem felesleges, mert ez a struktúra itt ilyen.
Ahhoz, hogy írhassál egy topikba, szükség van egy főtémára, utána jöhet az altopik és végül az alfórum.

De persze ha nincs mindegyikre szükség, akkor töröljük, ezek a leggyakrabban látogatott topikok voltak a másik fórumon, ezért lettek áthozva

rty42

Idézetet írta: D.Laci Dátum 2024 április 17, 09:33Az ("Idézet) gombra kellene a "Válasz" felirat, a "Válasz" gombra meg, hogy "Új hozzászólás".
Főleg, hogy az Idézet írásakor "Hozzászólás" gomb van... Annak a helyére meg lehetne, hogy "Válasz elküldése vagy beküldése..."

Kész.

PSoft

Jó lenne ha direkt link formájában elérhető lenne a főoldalról az FTP tárhely  és az archivált, "Régi HobbyCNC oldal" is.

PSoft


rty42

Idézetet írta: PSoft Dátum 2024 április 25, 22:45Jó lenne ha direkt link formájában elérhető lenne a főoldalról az FTP tárhely  és az archivált, "Régi HobbyCNC oldal" is.
Ezeket csak mint link át kell venni a régi fórumról? Tudnak maradni ott ahol eddig voltak?