Hírek:

SMF - Just Installed!

Bipoláris motor vezérlés

Indította rty42, 2024 május 27, 11:05

Előző téma - Következő téma

rty42


fe9abj5h

nem pont az az adatlapja ami fent van hozzá, de ott az egyik diagramnál ott van, hogy 64V 5,2A/fázis.

p4ruv9ts

KlavoKft-nek!

Érdeklődve olvastam az MSSD ről, hogy PC-vel is vezérelhető.
Esetleg kapcsolási rajzot nem tudnál feltenni?

duc6yrwp

A Leadshine motorokhoz ajánlott vezérlők itt láthatók. 60v-os és 80v-os vezérlő is használható hozzá.

duc6yrwp

A PC ról csak a beállítások végezhetők el illetve finomhangolásokat, rezonancia beállításokat lehet elvégezni. Ehhez egy soros portra és egy, a soros porthoz és vezérlőhöz csatlakoztatható kábelre van szükség.

ksu7mb8x

Régebben a 3D nyomtatás témában már belinkelte ezt a vezérlőt.
Rendeltem 2 darabot és beépítettem a nyomtatómba.
Az eltelt fél év tapasztalata alapján meg vagyok vele elégedve, nincs lépésvesztés, nem téveszt, nincs hangja stb.
A léptetőre kell felcsavarozni, egy mágnest kell ragasztani a motor tengelyére.
Visszacsatolt léptető vezérlőként működik.
Egyetlen dolog nem tetszett, nagyon melegedett, valamint az A4954 max. 2A-t tud.
Rá kellet szerelnem egy ventilátort mert féltem nem bírja a több órás nyomtatásokat.

A fejlesztője árul NEMA23 léptetőre való meghajtót is, ami A5995 csippel működik max 3.2A terhelhetőséggel.
Átterveztem ez utóbbit NEMA17 motorra, mivel az A5995 végfok kisebb csatorna-ellenállással rendelkezik sokkal kevésbé melegszik és kitűnően együttműködik a 2A-es NEMA17-es motorokkal.
Ráadásul egy adapter segítségével a NEMA23-as léptetőkre is felszerelhető.
Ha valakit érdekel szívesen megosztom az elkészítéshez szükséges infókat.

  

cmazr4hw

Halihó István!

Készítést nem vállalsz???
[#worship][#worship][#worship][#wave]

Üdv.: Árpi

a2gxinjs

Hirtelen azon akadtam fel, hogy honnan vehettél radiálisan polarizált mágneskorongocskát.

De ez sem probléma...

a2gxinjs

Micsoda faca kis IC!
10 éve mit összegörcsöltem nyomtatókból kitermelt olvasófejekkel, nyomdai filmes encodertárcsákkal.

Persze akkor is létezett már ez a technika csak nem volt kereskedelmi forgalomban ilyen cél IC.

sap3embo


ksu7mb8x

A kínaiak mágnessel együtt küldik az AS5047-et.